Tor Koszalin – idealny pomysł na prezent

Oferujemy przejazdy samochodami wyścigowymi po torze w Koszalinie. Oferta naszej firmy jest odpowiednia także dla tych, którzy poszukują doskonałego pomysłu na prezent dla fana motoryzacji. Tor Koszalin znajduje się na terenie Motoparku Koszalin położonego w odległości zaledwie dwóch kilometrów od centrum miasta. Opisywany tor jest jednym z najbardziej interesujących miejsc tego rodzaju w całej Polsce – obiekt liczy aż 5 hektarów powierzchni, na jego terenie znajduje się także sekcja gruntowa SuperMoto. 

Zabawa oraz bezpieczeństwo

Przejażdżki organizowane na terenie toru w Koszalinie są na najwyższym poziomie. Zapewniamy maksimum bezpieczeństwa oraz najlepszą jakość usług. Przed każdą przejażdżką organizujemy specjalne szkolenie w trakcie którego instruktor przekazuje odpowiednią wiedzę osobie zainteresowanej przejazdem. Podczas szkolenia przyszły kierowca nabywa także wiedzę na temat zasad realizacji przejażdżki. Nasza oferta to doskonały pomysł w przypadku każdego fana wyścigów. Na torze w Koszalinie każdy może poczuć się jak prawdziwy zawodowy kierowca wyścigowy. Wszystkie przejażdżki są stale nadzorowane, dlatego też przejazdy są całkowicie bezpieczne. Podczas jazdy instruktor zajmuje miejsce pasażera aby nadzorować przejażdżkę i czuwać, a także reagować w przypadku takiej konieczności. Tor w Koszalinie jest zamknięty na czas przejażdżek, dzięki czemu warunki do jazdy są optymalne, nie istnieje również ryzyko kolizji. Warto dodać, iż nawierzchnia na opisywanym torze jest bardzo dobrej jakości, co jest gwarancją komfortowej jazdy oraz maksimum bezpieczeństwa. 

tor Koszalin

Wiele możliwości

Należy wiedzieć, iż istnieje możliwość zarezerwowania przejazdy na torze w Koszalinie także przez internet oraz telefonicznie. Nasza oferta jest dobrą propozycją dla każdego, kto pasjonuje się motoryzacją, dla wielu osób może to być nawet spełnienie marzeń. Nasze przejażdżki to potężna dawka adrenaliny oraz prawdziwa radość, w związku z czym wiele osób decyduje się na stałe korzystanie z naszych usług. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt.

Może Ci się również spodoba