Tor wyścigowy dla pasjonatów motoryzacji

Tor w Modlinie to z pewnością idealne miejsce na to, by spędzić fascynujący czas z rodziną lub przyjaciółmi. W ciągu tygodnia lub w weekend można wpaść i zapomnieć o wszystkim za kółkiem szybkich, sportowych, nowych samochodów, których prowadzenie jest niezwykłą przyjemnością. Do tego dochodzi świetnie zorganizowany tor i przemiła obsługa, która dba o to, by każdy kierowca czuł się na miejscu naprawdę komfortowo.

Spełnienie marzeń z dzieciństwa

Kto choć raz nie zastanawiał się na tym, jak to jest kierować sportową bryką? Kto choć raz nie marzył o tym, by spróbować swoich sił na profesjonalnym torze kartingowym, na którym można sprawdzić swoje umiejętności, jako kierowca? Teraz jest na to idealny moment, gdyż tor w Modlinie daje swoim klientom taką możliwość. Mnóstwo osób zbiera się przez wiele miesięcy, by w końcu spełnić swoje marzenie i udać się na taki tor wyścigowy, gdzie można pościgać się sportowymi, mocnymi, luksusowymi autami, których próżno szukać na polskich drogach. To jedyne takie miejsce, gdzie adrenalina sięga zenitu i w ciągu chwili można przeżyć tak wyjątkowe, niespotykane emocje. Wiele osób zakochuje się w torach wyścigowych bez pamięci i spędza tu każdą wolną chwilę. To doskonały pomysł także na świetnie spędzony weekend z bliskimi, przyjaciółmi czy organizację imprezy okolicznościowej, która w takich warunkach nie może być nudna.

Regularne zawody

Mnóstwo klientów wizytę na torze traktuje jako hobby. Regularnie odwiedzając to miejsce można pościgać się z zawodowymi kierowcami rajdowymi, sprawdzić wszystkie dostępne samochody i przekonać się, iż na jednym torze można doświadczyć różnych nieprzewidzianych zdarzeń, w których trzeba zachować zimną krew.

tor Modlin

Gdy chce się zrobić bliskim niespodziankę, warto pomyśleć o voucherze na taki tor, gdyż na pewno obdarowany będzie pozytywnie zaskoczony takim prezentem. Tata, brat, narzeczony, chłopak, a nawet szef nie pogardzą 45-minutową jazdą świetną bryką na ponad 1050 metrowych torze kartingowym znajdującym się w centrum Modlina.

Możesz również polubić…