Gdzie warto ładować samochód elektryczny?

W dzisiejszych czasach naprawdę wiele mówi się o oszczędzaniu energii oraz o tym, żeby promować zielony ład. Jednym z elementów tego programu są samochody elektryczne. Oczywiście, są zwolennicy i oponenci tego rozwiązania. Zapewne każdy z nich ma trochę racji, aczkolwiek jeżeli chodzi o ładowanie tego typu samochodów to sprawa jest o wiele prostsza. Zaznaczamy też, że koszty ładowania samochodów są często wyższe aniżeli tankowanie pojazdów silników benzynowych. W związku z tym, że rynek pojazdów elektrycznych znacząco się w ostatnim czasie rozwinął, to powstało wiele miejsc, w których można je naładować. Zapraszamy do naszego artykułu, z którego dowiesz się o takich stacjach.

Greenway

Greenway to stacje ładowania samochodów elektrycznych, które są na chwilę obecną największym ich posiadaczem. W zdecydowanej większości miast można bezproblemowo je znaleźć. Trzeba podkreślić, że firma oferuje masę przyjemnych rozwiązań dla klienta jak możliwość posiadania swojego konta na stronie internetowej, jak również opcję dla firm w postaci zaprojektowania infrastruktury „pod klucz”, dzięki której pracownicy będą mogli ładować swoje pojazdy. Jest to również element optymalizacji wydatków. Jeżeli chodzi o stacje ładowania samochodów elektrycznych od Greenway, to użytkownik ma do wyboru kilka planów cenowych, które może zmieniać, a płatność może nastąpić za pomocą podpięcia karty płatniczej.

Prywatne stacje ładowania samochodów elektrycznych

stacja ładowania samochodów elektrycznych

Jeżeli jesteś osobą, która nie chce płacić prywatnym dostawcom energii do samochodów elektrycznych, to można skonstruować takie urządzenie we własnym zakresie. Polecamy jednak skonsultowanie go, a nawet zlecenie firmie zajmującej się fotowoltaiką. To pewność, że urządzenie będzie funkcjonować należycie, a w efekcie otrzymamy możliwość naładowania samochodu gdzie tylko chcemy i przede wszystkim jest to oszczędność własnych pieniędzy. Są zastępcze rozwiązania jak Wallbox, jednak posiadanie własnej stacji ładowania samochodów elektrycznych daje duże poczucie niezależności. Więcej na ten temat przeczytać można na stronie: https://www.innogy.pl/pl/duze-przedsiebiorstwa/oferta/stacje-ladowania-samochodow-elektrycznych.

Może Ci się również spodoba