Wynajem BMW i8 – integracja pracowników

Każda firma ma na celu zarabianie pieniędzy i generowanie jak największych zysków. Jednym z czynników, dzięki któremu możliwe jest osiągnięcie tego celu, są dobre relacje między pracownikami. Badania wykazały, że dzięki sprzyjającej atmosferze w pracy ludzie pracują wydajniej. Świetnym pomysłem na zacieśnianie więzi między personelem jest organizowanie imprez integracyjnych np. wewnętrznego eventu na torze wyścigowym.

Tor wyścigowy – nie tylko na wyścigi

Tor wyścigowy powszechnie kojarzy się z wyścigami samochodowymi i motocyklowymi, które publiczność ogląda z trybun. Oczywiście jest to jak najbardziej trafne skojarzenie. Niemniej jednak rajdowe trasy są też fantastycznym miejscem nie tylko dla profesjonalnych kierowców samochodów sportowych, ale także dla amatorów, którzy chcą poczuć za kółkiem porządną dawkę adrenaliny. Wynajem BMW i8, Ferrari Italia, czy Lamborghini Gallardo jest możliwy praktycznie dla każdego, kto posiada ważne prawo jazdy. Coraz więcej przedsiębiorstw organizuje więc firmowe imprezy na torach wyścigowych. Więcej o wynajmie BMW i8 można znaleźć na Devil-Cars.pl.

wynajem BMW i8

Impreza integracyjna na torze wyścigowym

To doskonała szansa dla pracowników firmy na wzajemne zapoznanie się, sprawdzenie swoich umiejętności jako kierowca auta wyścigowego, a także forma rywalizacji między sobą. W imprezie firmowej na torze wyścigowym mogą brać udział zarówno wszyscy, jak i tylko poszczególne działy. To wspaniała odskocznia od obowiązków zawodowych i życia codziennego. Za eventy motoryzacyjne odpowiedzialni są menadżerowie organizacji. Powinni dołożyć oni wszelkich starań, aby spotkanie było pełne pozytywnych emocji i aby każdy podwładny spróbował swoich sił za kółkiem nowoczesnej, sportowej maszyny. Ci, którzy lubią brać udział w ekstremalnych przygodach, z pewnością będą zachwyceni! Pojazdy typu BMW i8 to najwyższej klasy pojazdy!

Może Ci się również spodoba